UWAGA! Zmień skórkę na Wektor!
Znane są problemy występujące przy używaniu skórek innych niż Wektor.
Aby zapewnić komfortową pracę z WikiFNiN, zalecana jest zmiana skórki na Wektor - możesz tego dokonać na stronie swoich preferencji zaznaczając Wektor.
Zapraszamy do dalszego rozbudowywania WikiFNiN!

Dyskusja użytkownika:Lauraponiatowska

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Grafiki na stronach[edytuj]

Cześć! Widzę, że poprawiasz sporo artykułów w WikiFNiN - to świetnie, niestety zauważyłem też, że dodajesz bardzo dużo grafik, w większości niezwiązanych z artykułami i nieznanego pochodzenia (tzn. generalnie nie można używać grafiki bez zgody autora, a już na pewno bez podania źródła) - np. na stronie Certyfikat jakości czy ostatnio Regina Zowiak. Takie grafiki w najbliższym czasie usunę. Jeśli wstawiasz obrazki, upewnij się, że są związane z artykułem i można ich użyć (czyli polecam raczej obrazki z FNiN, np. stąd http://fnin.eu/galeria/0-[name]/ ). --kam193 WikiAdmin 19:41, 30 kwi 2017 (CEST)

Blokada przesyłania plików[edytuj]

Cześć! Tydzień temu zwróciłem Ci uwagę, że większość plików, które przesyłasz, jest w ogóle niezwiązana z Felixem, Netem i Niką. Dzisiaj zauważyłem, że niestety dalej umieszczasz takie grafiki - dlatego na razie zablokowałem Ci możliwość przesyłania plików. --kam193 WikiAdmin 22:31, 7 maj 2017 (CEST)