UWAGA! Zmień skórkę na Wektor!
Znane są problemy występujące przy używaniu skórek innych niż Wektor.
Aby zapewnić komfortową pracę z WikiFNiN, zalecana jest zmiana skórki na Wektor - możesz tego dokonać na stronie swoich preferencji zaznaczając Wektor.
Zapraszamy do dalszego rozbudowywania WikiFNiN!

Gerald Donatowski

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Gerald występuje(ą) dopiero od książki pt. Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów
Nie czytaj tego, jeżeli nie doczytałeś(-aś) do tej części.

Gerald Donatowski - bogaty chłopiec, który zakochał się w Nice. Do klasy Felixa, Neta i Niki doszedł w książce pt. "Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów", ponieważ jego stara szkoła splajtowała. Brał udział w wyborach na przewodniczącego szkolnego samorządu, a jego "kampania wyborcza" polegała na obiecywaniu, że gdy wygra wybory, wszystko zrobi lepiej od innych kandydatów. Okłamał Nikę, twierdząc, że zna lekarza, który może podać mamie Neta lekarstwo, aby obudzić ją ze śpiączki, pod warunkiem że dziewczyna pójdzie z nim do kina. Przegrał jednak bójkę z Netem i to Net poszedł z Niką do kina. We wtorki chodzi na lekcje tenisa.

Wygląd[edytuj]

Gerald jest wysokim blondynem o błękitnych oczach i ma uprzejmy uśmiech. Nosi modne ubrania: jeansy, bluzę i białe sportowe buty. Wszystkie elementy jego wystroju wyglądają, jakby co kupiono je w najdroższym sklepie sportowym.

Na balu halloweenowym w czwartej części przebrał się za białego kowboja.

Gerald a Net[edytuj]

Net nie lubi Geralda, gdyż ten zakochał się w Nice. Przez to prawie doszło do bójki między nimi. Nika ostatecznie jej zapobiegła, oznajmiając, że nie więcej odezwie się do tego, który uderzy pierwszy. Jednak pod koniec trzeciej części Net znalazł w sobie odwagę i gdy dowiedział się, że ten ją okłamał, uderzył Geralda, a on, nie chcąc być poobijany w dniu rozstrzygnięcia wyborów, uciekł. W czwartej części Net przywiesił mu do pleców kartkę z napisem Czekam na przeszczep mózgu.

2.50
GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka (2 głosy)


avatar

Alka13Zafascynowany FNiN&WikiFNiN

2093 dni temu
Ocena: 0
nie fajny ogulnie
avatar

Manfredyou100Coś już wie o WikiFNiN

1830 dni temu
Ocena: 1
ogólnie nie ogulnie
avatar

Alka13Zafascynowany FNiN&WikiFNiN

1781 dni temu
Ocena: -1
Nie czep sie
avatar

Agent mamrotCoś już wie o WikiFNiN

1684 dni temu
Ocena: 0
Net miał rację, niedorobiony Ken
avatar

AerekkZainspirowany WikiFNiN

1564 dni temu
Ocena: 0
Gerald jest gupi xD
avatar

Oli200856Coś już wie o WikiFNiN

257 dni temu
Ocena: 0
nie lubię go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie masz uprawnień do komentowania. Może powinieneś(aś) się zalogować lub zarejestrować? To zajmie tylko chwilę!