UWAGA! Zmień skórkę na Wektor!
Znane są problemy występujące przy używaniu skórek innych niż Wektor.
Aby zapewnić komfortową pracę z WikiFNiN, zalecana jest zmiana skórki na Wektor - możesz tego dokonać na stronie swoich preferencji zaznaczając Wektor.
Zapraszamy do dalszego rozbudowywania WikiFNiN!

Klaudia Szyma

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Klaudia Szyma - dziewczyna z klasy Felixa, Neta i Niki. Przyjaciółka Aurelii, zawsze trzyma się blisko niej i stara się ją naśladować. Jej ulubionym kolorem jest różowy. Chodzi z Geraldem. Na balu w Halloween ktoś (prawdopodobnie Olena) podpalił jej włosy. Również tam pokłóciła i prawie pobiła się ze swoją przyjaciółką Aurelią - odtąd przestały siedzieć na lekcjach w jednej ławce i być nierozłączne.

Wygląd[edytuj]

Ma długie blond włosy, które kręcą jej się w drobne fale. Lubi minisukienki.

Na balu z okazji Halloween w czwartej części przebrała się za postać z Mangi. Założyła długą suknię z wycięciami, którą potem kazała Felixowi skrócić, pomimo że nie była uszkodzona. Twierdziła, że dzięki temu ma większą szansę na zdobycie tytułu Królowej Balu. Na głowę włożyła błyszczący diadem. Gdy ktoś zniszczył jej fryzurę, podpalając włosy, Nika upięła jej na głowie misterną kokardę. Po tym niefortunnym zdarzeniu skróciła włosy i zaczęła je upinać tak, aby zasłonić wypaloną z tyłu dziurę.

5.00
GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka (1 głos)


Nie masz uprawnień do komentowania. Może powinieneś(aś) się zalogować lub zarejestrować? To zajmie tylko chwilę!