UWAGA! Zmień skórkę na Wektor!
Znane są problemy występujące przy używaniu skórek innych niż Wektor.
Aby zapewnić komfortową pracę z WikiFNiN, zalecana jest zmiana skórki na Wektor - możesz tego dokonać na stronie swoich preferencji zaznaczając Wektor.
Zapraszamy do dalszego rozbudowywania WikiFNiN!

Oskar Barwiński

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Oskar Barwiński - kolega z klasy Felixa, Neta i Niki. Razem z Wiktorem prowadził stronę "Wyborowca". Ma same najlepsze ciuchy, zegarki, przybory szkolne, itd. Nie wykazuje jednak większego zainteresowania lekcjami. W pierwszej klasie, zaintrygowany różnicami języka polskiego w poszczególnych regionach Polski, założył stronę internetową Ojczysty slang, która pod koniec pierwszego semestru miała już prawie czterdzieści tysięcy odwiedzin (Net zażartował, że połowę z tego nabił sam Oskar, sprawdzając wyniki).

Bardzo śmieszą go żarty Neta. Miał przez to nie lada kłopoty, gdy po wybuchu śmiechem wypluł sałatkę na drogi dywan w domu Aurelii podczas jej imprezy urodzinowej.

W musicalu, będącym częścią konkursu międzyklasowego, nie chciał zagrać Melchiora, ponieważ nie podobało mu się to imię. Dostał więc rolę z jeszcze gorszym imieniem - Waluś.

W siódmej części podczas ferii zimowych pojechał na obóz harcerski. W SMS-ach wysyłanych do Neta często używał słowa "wypas" do określenia warunków obozu, do którego jechał. Nie spodziewał się jednak warunków, które tam zastał (np. pokój wieloosobowy). Bardzo się nudził.

Wygląd[edytuj]

Oskar to niski, drobny chłopiec o blond włosach. Ubiera się w bardzo modne, markowe ubrania.

Na balu Halloweenowym w czwartej części razem z Wiktorem przebrali się za braci syjamskich: mieli wielkie spodnie z trzema nogawkami oraz duży sweter z dwoma rękawami i otworami na głowę.

3.50
GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka (2 głosy)


Nie masz uprawnień do komentowania. Może powinieneś(aś) się zalogować lub zarejestrować? To zajmie tylko chwilę!