UWAGA! Zmień skórkę na Wektor!
Znane są problemy występujące przy używaniu skórek innych niż Wektor.
Aby zapewnić komfortową pracę z WikiFNiN, zalecana jest zmiana skórki na Wektor - możesz tego dokonać na stronie swoich preferencji zaznaczając Wektor.
Zapraszamy do dalszego rozbudowywania WikiFNiN!

Pomoc:Zadania do wykonania

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Wersja 164.126.107.169 (dyskusja) z dnia 15:07, 13 kwi 2015

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Cześć, Użytkowniku!
Świetnie, że tu zajrzałeś! Na tej stronie wymieniłem najważniejsze rzeczy, jakie należy wykonać w WikiFNiN. Jeśli tylko masz chwilkę - zajmij się jedną z nich!
Jeśli masz pomysł na ważne zadanie, które powinno zostać zamieszczone na tej stronie, zaproponuj je na stronie dyskusji - najważniejsze zadania z pewnością zostaną tutaj zamieszczone!
Manfred, Twój ulubiony wikiprzewodnik

Uzupełnienie artykułów o opowiadaniach, Świecie Zero, Sekrecie Czerwonej Hańczy i Klątwie Domu McKillianów[edytuj]

Artykuły o nowych opowiadaniach oraz książkach ŚZ (tom 1. i 2.), SCH i KDM potrzebują rozbudowy - strony opowiadań są w zupełnych powijakach, zaś książkom brakuje artykułów o nowych bohaterach i miejscach, niekiedy trzeba też istniejące strony uaktualnić o wydarzenia zawarte w tych częściach. Dodatkowo niektóre brakujące informacje wyróżnione są na stronie Pomoc:Książki do uzupełnienia.

Postacie z serii, Miejsca akcji[edytuj]

W artykułach Postacie z serii oraz Miejsca akcji brakuje wiele linków artykułów, które są w kategoriach Kategoria:Bohaterowie i Kategoria:Miejsca akcji. Przydałoby się je pododawać w odpowiedniej sekcji, wraz z krótkimi opisami.

WikiFNiN:Polecane artykuły[edytuj]

Szukamy najlepszych artykułów, które można podlinkować na stronie głównej. Jeśli znalazłeś jakąś ciekawą stronę, zaproponują ją! Szczegóły na WikiFNiN:Polecane artykuły

Nowe artykuły oraz uzupełnianie istniejących[edytuj]

  • Na stronie Potrzebne strony zestawione są linki do nieistniejących stron - należy każdorazowo sprawdzić, czy nie ma w nich literówki (i ewentualnie poprawić) lub strona nie istnieje pod inną nazwą (wtedy przekierować), a jeśli nie - utworzyć stronę na dany temat.


Polecane strony pomocy
Pomoc w edycji
Zadania do wykonania