3.00
(3 głosy)

Mi

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Mi

Mi - postrzelona, złośliwa sześciolatka, siostra Kuby. Jej pełne imię i nazwisko to Milena Rytel. Jest nieco zwariowana i kocha zwierzęta.

Wygląd[edytuj | edytuj kod]

Niska i drobna, ma kasztanowe włosy, które upina w kitkę na czubku głowy. Zawsze nosi ze sobą torebkę. Na balu przebierańców w szóstej części przebrała się za samotną wilczycę.

Zamiłowanie do zwierząt[edytuj | edytuj kod]

Mimo, swojej alergii na sierść, uwielbia zwierzęta i bardzo ubolewa nad tym, że nie może mieć futrzaka. Często próbuje temu zaradzić. W czwartej części sprowadziła do domu małpę z zoo, a w części piątej połknęła prototyp tabletki „Ale stop”, co miało przykre skutki: zaczęły jej gwałtownie wyrastać włosy na ciele. Jednak rodzice Mi pozwalają jej na zwierzaki, które jej nie uczulają. W swoim pokoju ma wiele terrariów, w których trzyma rozmaite okazy m.in. tarantulę Sandrę, gekona Franka, skolopendrę, ambystomę i wiele innych.

Adam Rytel w stroju na koncert rockowy

Rodzina[edytuj | edytuj kod]

Rodzice Mi, to Adam Rytel i Ewa Rytel. Mi ma również brata, o imieniu Kuba.

Pluszowy Miś[edytuj | edytuj kod]

Mi ma pluszowego misia, któremu dała na imię Duhast. Mi nazwała go tak, ponieważ twierdziła, że usłyszała w piosence słowa „Duhast miś”. Tak naprawdę była to niemiecka piosenka, a słowa te naprawdę brzmiały „Du hast mich”, co w przetłumaczeniu na język polski brzmi: Masz mnie.

Komentarze (1)

Komentarze (1) [Pomoc]


avatar

EmkaZyrafa013Zainspirowany WikiFNiN

15 miesiące temu
Wynik 0
Uwielbiam ją

Nie możesz publikować komentarzy.