5.00
(2 głosy)

Pomoc:Komentarze

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

< Dyskusja

Komentarze w WikiFNiN
Komentarze w WikiFNiN

Komentarze to dodatkowa funkcjonalność w WikiFNiN pozwalająca zalogowanym użytkownikom pozostawiać u dołu wybranych artykułów własne opinie. Dzięki temu możesz zawsze podzielić się opinią o artykule, zapytać o coś czy po prostu napisać coś o ulubionym bohaterze. Komentarze nie są częścią artykułu, nie ma więc konieczności stosować tu zasad encyklopedyczności, itp., jakie muszą być zachowane w samym artykule.

Jeśli nie chcesz widzieć komentarzy wystarczy, że klikniesz na "zwiń" - zostaną one ukryte do czasu, aż je rozwiniesz. Jeśli chcesz zobaczyć ostatnio dodane komentarze, skorzystaj ze strony rejestru komentarzy.

Pamiętaj, że w komentarzach należy zachowywać kulturę osobistą, nie obrażać innych użytkowników, nie stosować wulgaryzmów, nie propagować rzeczy sprzecznych z polskim prawem, itp. Choć WikiFNiN nie ponosi odpowiedzialności za komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników, to każdy wpis uznany za nieodpowiedni może zostać zmieniony lub usunięty, a jego autor ukarany.

Dodawanie komentarzy[edytuj kod]

Aby dodać komentarz, wystarczy wprowadzić jego treść w pole u dołu strony i kliknąć na "Dodaj komentarz". W komentarzach możesz stosować wiki-kod tak, jak na zwykłych stronach (np. wstawiać linki, pogrubiać tekst, itd.).

Dodawanie odpowiedzi do komentarzy innych[edytuj kod]

Możesz dodać odpowiedź do już istniejącego komentarza, dzięki czemu zostanie on umieszczony bezpośrednio pod nim tak, że będzie wiadomo do którego komentarza się odnosisz. Aby to zrobić, kliknij na przycisk "Odpowiedz" pod odpowiednim komentarzem i wpisz swoją odpowiedź w pole komentarza.

Ocenianie komentarzy[edytuj kod]

Korzystając z przycisków "łapek" możesz ocenić każdy komentarz dodając lub odejmując punkt od jego oceny. Możesz w ten sposób np. nagrodzić ciekawy wpis.

Ignorowanie użytkowników[edytuj kod]

Zignorowane komentarze
Zignorowane komentarze

Jeśli chcesz, możesz ignorować komentarze od konkretnego użytkownika - nie będą one wówczas wyświetlane Tobie. Listą ignorowanych użytkowników możesz zarządzać na stronie Lista ignorowanych.

Linki bezpośrednie[edytuj kod]

Jeśli chcesz pokazać komuś konkretny komentarz, skorzystaj z linku bezpośredniego - kliknięcie w niego prowadzi zawsze do danego komentarza. Aby go skopiować, kliknij w Link bezpośredni pod danym komentarzem, a następnie skopiuj adres z pola adresu przeglądarki.

Strony specjalne >

Komentarze (0)

Komentarze (0) [Pomoc]


Nie możesz publikować komentarzy.