UWAGA! Zmień skórkę na Wektor!
Znane są problemy występujące przy używaniu skórek innych niż Wektor.
Aby zapewnić komfortową pracę z WikiFNiN, zalecana jest zmiana skórki na Wektor - możesz tego dokonać na stronie swoich preferencji zaznaczając Wektor.
Zapraszamy do dalszego rozbudowywania WikiFNiN!

Bunt maszyn (wydarzenie): Różnice pomiędzy wersjami

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(Przebieg: int.)
m (dodanie 'Vote')
 
Linia 9: Linia 9:
  
 
== Do dokończenia ==
 
== Do dokończenia ==
 +
 +
{{Vote}}

Aktualna wersja na dzień 13:34, 25 cze 2020

Felix, Net i Nika oraz Konpopoz z okładki BM
Felix, Net i Nika oraz Konpopoz z okładki BM
Bunt maszyn występuje(ą) tylko w książce pt. Felix, Net i Nika oraz Bunt Maszyn
Inne artykuły związane z tą książką znajdziesz w tej kategorii

Bunt maszyn - rebelia maszyn, która miała miejsce w budynku "A" Instytutu Badań Nadzwyczajnych, głównie w wydziale Maszyn Kroczących.

Przebieg[edytuj]

Bunt rozpoczął się od błędu w programie sterującym Konpopozem - gdy Konpopoz musiał podjąć trudną decyzję (np. czy wrzucić gumę do kosza, czy też wciągnąć ją odkurzaczem) procedury nakazujące mu sprzątać dezaktywowały się i Konpopoz stawał się "wolnym" robotem. Procedury nie nakazywały mu już sprzątać więc zwyczajnie podklejał gumę pod stół. Konpopoz zdawał sobie sprawę z tego, że jest restartowany i postanowił sprawdzić ile razy został już zresetowany. Pojechał, więc do kawiarni Radioaktywna gdzie zauważył że pod stołem jest 9 gum - czyli został zrestartowany 9 razy. Konpopoz przewrócił swój system na druga stronę, mógł robić co tylko chciał. Przeniósł swoje kopię do ciał RedFive, Power-scouta i Silver-Six, jednak jego własna kopia obróciła się przeciwko niemu i zamontowała mu bombę EMP, która wykończyła Konpopoza-pierwotnego.

Konpopoz-kopia "opętał" maszyny znajdujące się w Wydziale Maszyn Kroczących i rozpoczął masową kopię robotów które miały pomóc mu w wydostaniu się poza instytut. Konpopoz-Redfive złapał Felixa, Neta i Nikę i kazał im wybrać osobę która wyprowadzi jego kopię umieszczoną na pendrive na zewnątrz. W tym czasie przyjaciele opracowali plan który miał przerwać synchronizację pomiędzy Konpopozami i zwrócić ich przeciwko sobie. Swój plan wysłali smsem do taty Felixa, Piotra Polona, który wysłał miniroboty na misję polegającą na zniszczeniu routerów dzięki czemu Konpopozy nie będą mogli się synchronizować. Plan się udał.

Do dokończenia[edytuj]

4.00
GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka (5 głosów)


Nie masz uprawnień do komentowania. Może powinieneś(aś) się zalogować lub zarejestrować? To zajmie tylko chwilę!