UWAGA! Zmień skórkę na Wektor!
Znane są problemy występujące przy używaniu skórek innych niż Wektor.
Aby zapewnić komfortową pracę z WikiFNiN, zalecana jest zmiana skórki na Wektor - możesz tego dokonać na stronie swoich preferencji zaznaczając Wektor.
Zapraszamy do dalszego rozbudowywania WikiFNiN!

E-Zygmunt: Różnice pomiędzy wersjami

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(Uzupelnienie opisu o wypadek pana polona)
(usunięcie nadmiarowych linków)
 
Linia 1: Linia 1:
'''E - Zygmunt''' - samochód autonomiczny, stworzony przez [[Piotr Polon|Piotra Polona]]. Działa na komendy głosowe. Podajesz mu lokalizację, a on sam tam jedzie. Nie trzeba nawet trzymać kierownicy. Pojawił się w książce [[Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy]]. Pan Polon złamał rękę w wypadku, którego przyczyną był właśnie [[E-Zygmunt]]; samochód wybrał zderzenie z latarnią, a nie z innym kierowcą.
+
'''E - Zygmunt''' - samochód autonomiczny, stworzony przez [[Piotr Polon|Piotra Polona]]. Działa na komendy głosowe. Podajesz mu lokalizację, a on sam tam jedzie. Nie trzeba nawet trzymać kierownicy. Pojawił się w książce [[Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy]]. Pan Polon złamał rękę w wypadku, którego przyczyną był właśnie E-Zygmunt; samochód wybrał zderzenie z latarnią, a nie z innym kierowcą.
  
 
== Zobacz też ==
 
== Zobacz też ==

Aktualna wersja na dzień 13:44, 25 cze 2020

E - Zygmunt - samochód autonomiczny, stworzony przez Piotra Polona. Działa na komendy głosowe. Podajesz mu lokalizację, a on sam tam jedzie. Nie trzeba nawet trzymać kierownicy. Pojawił się w książce Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy. Pan Polon złamał rękę w wypadku, którego przyczyną był właśnie E-Zygmunt; samochód wybrał zderzenie z latarnią, a nie z innym kierowcą.

Zobacz też[edytuj]

4.00
GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka (1 głos)


Nie masz uprawnień do komentowania. Może powinieneś(aś) się zalogować lub zarejestrować? To zajmie tylko chwilę!