UWAGA! Zmień skórkę na Wektor!
Znane są problemy występujące przy używaniu skórek innych niż Wektor.
Aby zapewnić komfortową pracę z WikiFNiN, zalecana jest zmiana skórki na Wektor - możesz tego dokonać na stronie swoich preferencji zaznaczając Wektor.
Zapraszamy do dalszego rozbudowywania WikiFNiN!

Ilona Bogucka: Różnice pomiędzy wersjami

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
m (Wycofano edycje użytkownika Lauraponiatowska (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Padalec8852.)
(lit.)
 
Linia 3: Linia 3:
 
W czasie, kiedy na [[Warszawa|Warszawę]] miała spaść [[rakieta]], robiła duże zamieszanie i wyolbrzymiała fakty. Tak samo zachowywała się podczas [[bunt maszyn|buntu maszyn]], będąc w [[IBN|Instytucie]].
 
W czasie, kiedy na [[Warszawa|Warszawę]] miała spaść [[rakieta]], robiła duże zamieszanie i wyolbrzymiała fakty. Tak samo zachowywała się podczas [[bunt maszyn|buntu maszyn]], będąc w [[IBN|Instytucie]].
  
W tomie 13 podczas nakrecania materiału, najpierw w szkole podłozyła butelki po piwie, w szpitalu poprsiła Celinę o udawanie chorej, a ekspedientke w sklepie obuwniczym o pokazanie materialu filmowego  z monitoringu.
+
W tomie 13 podczas kręcenia materiału, najpierw w szkole podłożyła butelki po piwie, w szpitalu poprosiła Celinę o udawanie chorej, a ekspedientkę w sklepie obuwniczym o pokazanie materiału filmowego  z monitoringu.
  
 
== Wygląd ==
 
== Wygląd ==

Aktualna wersja na dzień 09:41, 25 cze 2020

Ilona Bogucka - była reporterka programu Niusy czy Niuanse. Miła i profesjonalna, a jednocześnie poszukująca sensacji każdym kosztem. W ósmym tomie wyleciała z pracy, po tym, jak do Internetu wypłynęły nagrania, na których wyraźnie manipulowała faktami (m.in. kazała dorobić odgłosy strzałów).

W czasie, kiedy na Warszawę miała spaść rakieta, robiła duże zamieszanie i wyolbrzymiała fakty. Tak samo zachowywała się podczas buntu maszyn, będąc w Instytucie.

W tomie 13 podczas kręcenia materiału, najpierw w szkole podłożyła butelki po piwie, w szpitalu poprosiła Celinę o udawanie chorej, a ekspedientkę w sklepie obuwniczym o pokazanie materiału filmowego z monitoringu.

Wygląd[edytuj]

Ilona jest blondynką, zawsze elegancko ubraną. Zwykle trzyma w dłoni mikrofon. Lubi biżuterię.

4.50
GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka (2 głosy)


avatar

ZurydCoś już wie o WikiFNiN

2159 dni temu
Ocena: 2
Coś się nie zgadza w ósmym tomie ją wywalili, a w trzynastym jest znowu reporterką.
avatar

WampiregCoś już wie o WikiFNiN

1161 dni temu
Ocena: 0
Później chyba sama nagrywała jakoś.

Nie masz uprawnień do komentowania. Może powinieneś(aś) się zalogować lub zarejestrować? To zajmie tylko chwilę!