0.00
(0 głosów)

Niezbędne Kalorie

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Wersja z dnia 11:03, 21 wrz 2021 autorstwa Anonimowy fan (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "'''Niezbędne Kalorie''' – w trakcie serii pojawiają się dwie kawiarnie o tej nazwie. ==Felix, Net i Nika oraz Świat Zero== W dziewiątej części, w Świat...")
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Niezbędne Kalorie – w trakcie serii pojawiają się dwie kawiarnie o tej nazwie.

Felix, Net i Nika oraz Świat Zero[edytuj | edytuj kod]

W dziewiątej części, w świecie alternatywnym B35 kawiarnia Zbędne Kalorie nosi tą nazwę. Właścicielką także jest pani Basia. Wystrój, zamiast angielskiego pubu, przypomina bufet w kinie lub fast food. Beżowe ściany są oświetlone zimnym światłem. Stolików jest dużo i są ciasno ustawione. Zamiast ekspresu do kawy i gablotki z ciastami jest kilka automatów z napojami, w całości pokrytych reklamami. Porcje są ogromne, np. małą colę dostaje się w półtoralitrowym kubku. Nie przypomina to miejsca, w którym można posiedzieć i miło spędzić czas, tylko takie, gdzie szybko można spożyć posiłek i iść dalej.

Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy[edytuj | edytuj kod]

W piętnastej części pan Robert chciał zwiększyć zyski ze sprzedaży. Romuald Wąs zaproponował, aby mężczyzna otworzył kawiarnię przed szkołą i sprzedawał produkty osobom przechodzącym obok szkoły także w trakcie lekcji. Przed wejściem mężczyzna postawił trzy plastikowe stoliki z krzesłami przy każdym z nich oraz parasolami. Nie było tam dużego wyboru. Były kawa rozpuszczalna, kakao, dietetyczny wafelek i inne rzeczy, które można kupić w sklepiku szkolnym. Wszystkie były bardzo niesmaczne, przez co kawiarnia nie cieszyła się dobrą opinią. Klienci woleli przejść na drugą stronę ulicy i zapłacić kilka złotych więcej za porządne jedzenie i napoje. Pan Robert także był niezadowolony, ponieważ musiał co chwilę patrzeć, czy nie ma klientów, co zakłócało jego przerwę. Po kilku dniach przyczepił on karteczkę z numerem telefonu, na który można było składać zamówienia. Po odejściu Romualda Wąsa, kawiarnia została zamknięta.

Komentarze (0)

Komentarze (0) [Pomoc]


Nie możesz publikować komentarzy.