Oficjalny FanClub

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

O nas

Strona FNiN.eu to Oficjalny FanClub serii książek Felix, Net i Nika napisanych przez Rafała Kosika. Jesteśmy organizatorami bądź współorganizatorami wielu konkursów związanych z Felixem, Netem i Niką.

Każdy ma prawo zarejestrować się i wypowiadać się na dowolny temat na forum, edytować wikiFNiN oraz dodawać - po akceptacji moderatorów - wiadomości na stronę główną FanClubu.

W skład Oficjalnego FanClubu wchodzą:

FanClub zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów obraźliwych lub niezgodnych z prawem oraz blokowania możliwości wypowiadania się na forum i/lub edycji wiki osobom, które dopuszczają się powyższych przewinień bądź w inny sposób łamią Regulamin.

Historia

FanClub został założony 14 maja 2006. Pierwszym użytkownikiem oraz osobą, która wpisała się do ówczesnej księgi gości była olemka, później została też pierwszym moderatorem forum. Pomysłodawcami oraz autorami FanClubu są Bartosz Hernas oraz Michał Hernas.

My w prasie i internecie

Duży i Mały Dong dla dziecięcych bestsellerów

Mały Dong jest nagrodą szczególne cenioną przez wydawców, bo przyznają ją dzieci. Otrzymała ją popularna seria „Felix, Net i NikaRafała Kosika dla dzieci powyżej 10 lat. W ubiegłym roku ukazał się jej czwarty tom: „Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności”. Tytułowi bohaterowie są zwykłymi dziećmi z warszawskiego gimnazjum. Ale mają niezwykłe charaktery, umiejętności, zainteresowania i... kłopoty, w jakie wspólnie wpadają. Ich przygody są komentowane przez czytelników na specjalnym forum internetowym. Seria ma też swoje fankluby, oficjalny na: www.fnin.eu, i wiele nieoficjalnych (np.www.felixnetinika.fora.pl]).

Źródło: rp.pl

Felix, Net i Nika

Seria "Felix, Net i Nika" jest ewenementem na polskim rynku książek dla dzieci i młodzieży. Ma swoje fankluby (www.fnin.eu), fora internetowe, wciąż powstają nowe blogi prowadzone przez miłośników powieści o trójce przyjaciół.

Źródło: literatura.gildia.pl

Nagroda Donga - „Dziecięcy Bestseller Roku”

Nagrody Donga - „Dziecięcy Bestseller Roku” są przyznawane w dwóch kategoriach. Książka Rafała KosikaFelix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności” otrzymała Małego Donga - nagrodę jury dziecięcego. Duży Dong jest przyznawany przez jury profesjonalne. W tym roku otrzymały ją książki wydawnictwa Znak. Rozdanie nagród miało miejsce 29 maja w Klubie Księgarza w Warszawie (Rynek Starego Miasta 24)

Źródło: republikadzieci.pl

Książka 2.0, czyli blogi w służbie literatury

Opis ciekawej rzeczy, w której trochę maczam palce. Promocja książki to jedna z najbardziej niewdzięcznych i trudnych zadań. Targi, spotkania z czytelnikami, wywiady - te metody sprawdzały się jeszcze jakiś czas temu. Teraz promocja książki musi objąć też internet. I nie mówię tu o mailingach, ale o działaniach wizerunowych. Rafał Kosik, pisarz fantasy jest również autorem poczytnej serii książek dla dzieci Felix, Net i Nika. Dzięki swojej obecności w internecie udało mu się stworzyć "community" wokół własnej postaci i serii. Jak do tego doszło?

Źródło: abiekt.blogspot.com

Teleexpress

Żródło: youtube.com

Rafał Kosik pozdrawia FanClub

Żródło: youtube.com