Pomoc:Zadania do wykonania

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Skocz do: nawigacja, szukaj
Cześć, Użytkowniku!
Świetnie, że tu zajrzałeś! Na tej stronie wymieniłem najważniejsze rzeczy, jakie należy wykonać w WikiFNiN. Jeśli tylko masz chwilkę - zajmij się jedną z nich!
Jeśli masz pomysł na ważne zadanie, które powinno zostać zamieszczone na tej stronie, zaproponuj je na stronie dyskusji - najważniejsze zadania z pewnością zostaną tutaj zamieszczone!
Manfred, Twój ulubiony wikiprzewodnik

Uzupełnienie artykułów dotyczących najnowszych tomów

Brakuje informacji dotyczących najnowszych tomów - nowych bohaterów, aktualizacji opisów istniejących, nowych miejsc akcji. Dodatkowo niektóre brakujące informacje wyróżnione są na stronie Pomoc:Książki do uzupełnienia.

Postacie z serii, Miejsca akcji

W artykułach Postacie z serii oraz Miejsca akcji brakuje wiele linków artykułów, które są w kategoriach Kategoria:Bohaterowie i Kategoria:Miejsca akcji. Przydałoby się je pododawać w odpowiedniej sekcji, wraz z krótkimi opisami.

WikiFNiN:Polecane artykuły

Szukamy najlepszych artykułów, które można podlinkować na stronie głównej. Jeśli znalazłeś jakąś ciekawą lub przynajmniej informację stronę, zaproponują ją! Szczegóły na WikiFNiN:Polecane artykuły

Nowe artykuły oraz uzupełnianie istniejących

  • Na stronie Potrzebne strony zestawione są linki do nieistniejących stron - należy każdorazowo sprawdzić, czy nie ma w nich literówki (i ewentualnie poprawić) lub strona nie istnieje pod inną nazwą (wtedy przekierować), a jeśli nie - utworzyć stronę na dany temat.


Polecane strony pomocy
Pomoc w edycji
Zadania do wykonania