Strona główna

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Wersja z dnia 16:11, 25 mar 2020 autorstwa Kam193 (dyskusja | edycje) (Wycofano edycje użytkownika Piszczadowskam (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Dyzio.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Mamy już 629 artykułów. Pomóż zwiększyć tę liczbę Dołącz się!

O co chodzi?

WikiFNiN to otwarty, wspierany przez Oficjalny FanClub FNiN projekt, mający na celu zgromadzenie jak największej ilości informacji o serii "Felix, Net i Nika". Każdy może pomóc - Ty też! Nie pytaj, czy możesz, tylko zacznij pomagać!

Wspólnie staramy się stworzyć obszerną i rzetelną bazę wiedzy o serii Felix, Net i Nika. Idea jest prosta: wpisujesz imię swojego ulubionego bohatera i już po chwili wiesz o nim wszystko - nie musisz ponownie czytać wszystkich tomów serii, by przypomnieć sobie, w której części występował Kręt, jak wyglądała myszomrówka albo kim był Marian Świecki.

WikiFNiN możesz również edytować niezalogowany, przed zapisaniem edycji konieczne jest jednak udzielenie odpowiedzi na proste pytanie antyspamowe (odpowiednie okienko i porada od Manfreda pojawia się dopiero po kliknięciu na "zapisz").

Jak edytować?

WikiFNiN każdy może edytować i każda pomoc się przyda. Niezależnie od tego, czy świetnie piszesz artykuły, doskonale pamiętasz serię czy zauważasz literówki - Ty też jesteś potrzebny! Zatem poprawiaj błędy, uzupełniaj i twórz nowe artykuły, a jeśli nie wiesz, co zrobić - zajrzyj do zadań do wykonania. Przed edycją zajrzyj też do zaleceń dla edytorów.

Nie znasz mechanizmu wiki? Nie wiesz, od czego zacząć? Nic straconego! Manfred, Twój ulubiony wikiprzewodnik przygotował pomoc właśnie dla Ciebie! Manfred przedstawi Ci podstawowe informacje o wiki, doradzi jak edytować tekst i na co zwrócić uwagę przy tworzeniu artykułu o bohaterze lub lub miejscu akcji, a także wiele innych. Na porady od Twojego ulubionego wikiprzewodnika natkniesz się też w wielu miejscach w WikiFNiN!

WikiFNiN to otwart projekt fanów serii Felix, Net i Nika będący częścią Oficjalnego FanClubu FNiN. Więcej o wikiFNiN dowiesz się z artykułów O wikiFNiN oraz Historia wikiFNiN.
Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu i licencji znajdziesz na stronie Informacje prawne i licencja.