Strona główna

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Wersja z dnia 13:16, 21 cze 2021 autorstwa Kam193 (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Mamy już 890 artykułów. Pomóż zwiększyć tę liczbę Dołącz się!

O co chodzi?

WikiFNiN to otwarty projekt, mający na celu zgromadzenie jak największej ilości informacji o serii "Felix, Net i Nika". Każdy może pomóc - Ty też! Nie pytaj, czy możesz, tylko zacznij pomagać!

Wspólnie staramy się stworzyć obszerną i rzetelną bazę wiedzy o serii Felix, Net i Nika. Idea jest prosta: wpisujesz imię swojego ulubionego bohatera i już po chwili wiesz o nim wszystko - nie musisz ponownie czytać wszystkich tomów serii, by przypomnieć sobie, w której części występował Kręt, jak wyglądała myszomrówka albo kim był Marian Świecki.

Aby edytować WikiFNiN, musisz założyć konto. Jednak to zajmie tylko chwilkę - wystarczy potwierdzić e-mail i już możesz rozwijać wiki.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, bądź nie znasz mechanizmu wiki, nic straconego! Manfred, twój ulubiony wikiprzewodnik, przygotował strony pomocy właśnie dla Ciebie, a na jego porady natkniesz się w wielu miejscach w WikiFNiN.

Co nowego w WikiFNiN?

Na stronie Co nowego? znajdziesz historię aktualności oraz linki do podglądania aktywności na WikiFNiN. Prowadzimy też ranking najaktywniejszych użytkowników, a każda edycja przybliża do zwycięstwa w miesiącu!

Polecany artykuł

Felix.jpg Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika". Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego. Ma urodziny w drugiej połowie września. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają niesamowite przygody. Felix najbardziej z całej trójki trzyma się rzeczywistości. Czytaj dalej...


link= W WikiFNiN znajdziesz więcej polecanych artykułów,
dołącz do nas, aby rozwijać istniejące i proponować warte polecenia!

FNiN 17-okładka.jpeg Felix, Net i Nika oraz Zero Szans 2. Inne Jutro - siedemnasta część cyklu Felix, Net i Nika Rafała Kosika. Jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniego tomu. Książka premiera miała miejsce 19 maja 2023 roku.

Romans dla nieletnich? Powieść o Sztucznej Inteligencji dla (niekoniecznie) lubiących SF? Humorystyczna obyczajówka dla nerdów? Przygodówka podróżnicza dla niezainteresowanych All Inclusive w Tajlandii? Tech thriller dla każdej informatycznej ameby? Tak naprawdę to wszystko po trochu, czyli oto najnowsza część „Felixa, Neta i Niki” Rafała Kosika. Więcej informacji...

link= W WikiFNiN zbieramy też powiązane z nią artykuły
pomóż nam rozbudować bazę wiedzy
WikiFNiN to otwarty projekt fanów serii Felix, Net i Nika będący częścią Oficjalnego FanClubu FNiN. Więcej o wikiFNiN dowiesz się z artykułów O wikiFNiN oraz Historia wikiFNiN.
Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu i licencji znajdziesz na stronie Informacje prawne i licencja.