4.25
(4 głosy)

Szyneczko

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Szyneczko - śledczy, który w czwartej części był bliski odkrycia prawdy o Pawle Mickiewiczu - ojcu Niki. Zajmował się sprawą skarbu, który przyjaciele odkryli i oddali do muzeum w pierwszej części. Uważał, że mogli zabrać niektóre rzeczy i sprzedać.

Śledził Przyjaciół, gdy jechali z tatą Felixa do Instytutu Badań Nadzwyczajnych, czekał też na Nikę pod jej mieszkaniem i zagroził, że jeśli jej ojciec nie przyjdzie do niego, może wylądować w domu dziecka.

Ostatecznie, gdy Felix, Net i Nika wyprowadzali z komisariatu policji Golema-Golema, wziął go za ojca Niki i kazał wypuścić z budynku.

W ósmej części Amelia Mickiewicz poskarżyła się mu, że ojciec Niki się nią nie zajmuje, jednak on skutecznie ją spławił.

Szyneczko pali papierosy. Czasem stara się być uprzejmy, ale bije od niego negatywna energia, a czasem nie ukrywa tego i jest niemiły.

Wygląd[edytuj | edytuj kod]

Jest otyłym mężczyzną. Pod pofałdowanym czołem ma małe sprytne oczka, czerwone od dymu papierosowego. Nosi pogniecioną marynarkę, z dużą ilością kieszeni, która jest ściśle opięta na jego ciele.

Komentarze (0)

Komentarze (0) [Pomoc]
Loading comments...