UWAGA! Zmień skórkę na Wektor!
Znane są problemy występujące przy używaniu skórek innych niż Wektor.
Aby zapewnić komfortową pracę z WikiFNiN, zalecana jest zmiana skórki na Wektor - możesz tego dokonać na stronie swoich preferencji zaznaczając Wektor.
Zapraszamy do dalszego rozbudowywania WikiFNiN!

Tarantula Sandra: Różnice pomiędzy wersjami

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "Sandra to imię jednej z tarantul prof. Bultera, była najsłynniejsza. Występowała w paru książkach serii Felix, Net i Nika, i w każdej profesor wypuszczał ją, l...")
 
(Anulowanie wersji 31954 autora FaN(iN) (dyskusja))
 
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
Sandra to imię jednej z tarantul prof. Bultera, była najsłynniejsza. Występowała w paru książkach serii Felix, Net i Nika, i w każdej profesor wypuszczał ją, lub sama wychodziła, ponieważ '''jej terrarium miało klameczkę''' i dlatego wychodziła sobie kiedy chciała (najczęściej podczas inspekcji), i straszyła (nie specjalnie) wszystkich oprócz prof. Bultera.
+
'''Sandra''' - jedna z tarantul [[Zenon Butler|profesora Butlera]], była najsłynniejsza. Występowała w paru książkach serii [[Felix, Net i Nika]], i w każdej profesor wypuszczał ją, lub sama wychodziła, ponieważ jej terrarium miało klameczkę i dlatego wychodziła sobie kiedy chciała (najczęściej podczas inspekcji), i straszyła (nie specjalnie) wszystkich oprócz prof. Bultera.
 +
 
 +
{{Vote}}

Aktualna wersja na dzień 13:32, 25 cze 2020

Sandra - jedna z tarantul profesora Butlera, była najsłynniejsza. Występowała w paru książkach serii Felix, Net i Nika, i w każdej profesor wypuszczał ją, lub sama wychodziła, ponieważ jej terrarium miało klameczkę i dlatego wychodziła sobie kiedy chciała (najczęściej podczas inspekcji), i straszyła (nie specjalnie) wszystkich oprócz prof. Bultera.

0.00
GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka


Nie masz uprawnień do komentowania. Może powinieneś(aś) się zalogować lub zarejestrować? To zajmie tylko chwilę!