Znajomi
Prezenty
prezentprezentprezentprezent
Nagrody
Niestandardowe informacje
O mnie

Jestem kam193 - administrator WikiFNiN, na forum FanClubu również z uprawnieniami administratora (profil na forum).

Masz jakieś pytania odnośnie WikiFNiN? Potrzebujesz pomocy, masz pomysł? Moja strona dyskusji a także tablica wiadomości jest do Twojej dyspozycji, chętnie pomogę też na forum - przez prywatne wiadomości lub odpowiedni temat (tematy lepiej zakładać przy pomysłach, wszelkie błędy, itd. preferuję zgłaszane poprzez stronę dyskusji lub PW).

Wiele odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziesz też w Pomocy.

Inne

- Jak utworzyć nowy artykuł?

Do tworzenia artykułu możesz wykorzystać pole dostępne na stronie pomocy do tworzenia nowych artykułów.

[[Notatki]]

Statystyki
Edycje 2842
Głosy 8
Komentarze 44
Ostatnie działania
editIcon.gifEdytował stronę Dyskusja użytkownika:Sir William 2 2 dni temu
editIcon.gifEdytował stronę Szablon:Aktualności-co-nowego 6 dni temu
editIcon.gifEdytował stronę MediaWiki:Common.js 7 dni temu
editIcon.gifEdytował stronę MediaWiki:Mobile.js 7 dni temu
editIcon.gifEdytował stronę MediaWiki:Mobile.js 7 dni temu
editIcon.gifEdytował stronę MediaWiki:Common.js 7 dni temu
editIcon.gifEdytował stronę MediaWiki:Common.js 7 dni temu
Tablica ogłoszeń
10 z 145
Musisz być zalogowany, żeby zostawiać wiadomości innym użytkownikom.
wysłane 42 dni temu
avatar

Tak, chodzi mi o szablon do oznaczania stron kwalifikujących się do natychmiastowego usunięcia. Co do pisania w dyskusji: i w B30, i w Pradze napisałem w dyskusji. W B30 odpowiedziałem na komentarz Pauli Glori Knipszyc (która zauważyła błędną nazwę artykułu). W Pradze również napisałem, lecz nikt nie odpowiedział.

wysłane 44 dni temu
avatar

Aha. Strona [[[Praga(Dzielnica W Warszawie )]] ma spację przed nawiasem, dlatego link mi nie wyszedł.

wysłane 44 dni temu
avatar

Przekierowałem stronę z błędna nazwą, ale zostało przekierowanie. Możesz usunąć B30?

Strona Praga (Dzielnica W Warszawie) i Praga nie zawierają praktycznie żadnych informacji. Uważam, że powinny zostać usunięte bądź przeniesione do brudnopisu autora.

Chciałbym też zapytać cię, czy zastanowiłbyś się nad dodaniem szablonu "ek"? Myślę, że przydałby się.

wysłane 48 dni temu
avatar

Strona 1929 raczej nie jest potrzebna

wysłane 48 dni temu
avatar

Strona Manfred,Twój ulubiony wikiprzewodnik jest niepotrzebna. Przekierowuje ona na profil użytkownika o takiej nazwie, a jej właściwa wersja istnieje jako Manfred, Twój ulubiony wikiprzewodnik.

wysłane 78 dni temu
avatar

Ładnie to wygląda. Tylko ta informacja "WikiFNiN to otwart projekt fanów serii Felix, Net i Nika będący częścią Oficjalnego FanClubu FNiN. Więcej o wikiFNiN dowiesz się z artykułów O wikiFNiN oraz Historia wikiFNiN. Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu i licencji znajdziesz na stronie Informacje prawne i licencja." zachodzi na panel "Co nowego W WikiFNiN", co wygląda dosyć dziwnie. Według mnie te dopiski zwiększają atrakcyjność strony, lecz zamieniłbym "W WikiFNiN zbieramy też powiązane z nią artykuły i potrzebujemy Twojej pomocy, żeby rozbudować bazę wiedzy" na "W WikiFNiN zbieramy też powiązane z nią artykuły pomóż nam rozbudować bazę wiedzy".

wysłane 80 dni temu
avatar

Cieszę się, że mój pomysł się spodobał. Zamiana dolnych bloków jest naprawdę dobra, gdyż strona główna będzie lepiej posegregowana - po prawej będą artykuły, a po lewej bardziej techniczne sprawy. Ostatnie aktualności też są dobrym pomysłem, ponieważ ten panel, choć fajnie wyglądał, nie dodawał nic nowego. O pomocy napisano w "O co chodzi", na panelu u góry strony jest już link do stron wymagających uzupełnienia, a w aktualnościach również są Użytkownicy miesiąca. Jak na mój gust jedna ostatnia aktualność to za mało. Zostawiłbym tak, jak masz w brudnopisie, albo dodałbym nawet jeszcze trzeci panel aktualności.

wysłane 80 dni temu
avatar

Może skrócić tekst "Jak edytować" i przenieść go do "O co chodzi?", a zamiast niego dać coś innego? Pobawiłem się trochę w brudnopisie i stworzyłem przykładowy wygląd takiej strony głównej. Jest tutaj UserWiki:SpaceNinjaYT/brudnopis. W tym projekcie można by było zmienić kolejność "zakładek" np. zamienić miejscami "O co chodzi?" i "Najnowsza część" (myślę, że tak by lepiej wyglądało). Co o tym sądzisz?

wysłane 81 dni temu
avatar

Uważam, że nardziej szczegolowe wskazówki to dobry pomysł - jak narazie jedyną informacją jest ogólnikowe stwierdzenie 'w miarę rozbudowane artykuły". Nie znam się na działaniu wiki, więc niestety nie mam jak ci pomóc ze stroną główną. Odnośnie tego tematu: gdybym skopiował do swojego brudnopisu stronę głowna lub jej kawałek i na tym sobie pracował, to nie edytowałbym stron MediaWiki, więc nie oddziałowałoby to na stronę główną ani wygląd i działanie wiki?