WikiFNiN:Polecane artykuły

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Wersja z dnia 14:38, 5 lip 2012 autorstwa Kam193 (dyskusja | edycje) (Utworzył nową stronę „Na nowej stronie głównej WikiFNiN pojawił się blok przeznaczony na '''''Polecane artykuły''''' zawierający początki dwóch artykułów i listę najpopularniej...”)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Na nowej stronie głównej WikiFNiN pojawił się blok przeznaczony na Polecane artykuły zawierający początki dwóch artykułów i listę najpopularniejszych stron. Chciałbym, żeby wyróżnione artykuły zmieniały się co miesiąc i zawsze były to najlepsze artykuły z WikiFNiN, można to trochę skojarzyć z dobrymi/medalowymi artykułami z Wikipedii, gdzie według ściśle określonych kryteriów wybierane i oznaczane są najlepsze artykuły. Tutaj oczywiście wygląda to zupełnie inaczej: nie mamy ścisłych kryteriów, ale artykuł oczywiście powinien odznaczać się wysokim poziomem (i najlepiej mieć jakiś obrazek, ale już niekoniecznie), a wyróżniony tekst przez miesiąc wisiałby na głównej, poza tym myślę też nad niewielką informacją u dołu danego artykułu, że jest to dobry artykuł i był w takim i takim miesiącu na głównej.

Ale jakoś te artykuły trzeba wybrać - dlatego też zachęcam do umieszczania poniżej propozycji artykułów na kolejne miesiące, jeśli okazałoby się, że jest ich za dużo, to zrobimy małe głosowanie (chyba, że któreś nie będą się nadawały). Oczywiście, jeśli nie będzie propozycji, to wybiorę sam. --kam193 15:38, 5 lip 2012 (CEST)

Propozycje polecanych artykułów

Sierpień 2012