UWAGA! Zmień skórkę na Wektor!
Znane są problemy występujące przy używaniu skórek innych niż Wektor.
Aby zapewnić komfortową pracę z WikiFNiN, zalecana jest zmiana skórki na Wektor - możesz tego dokonać na stronie swoich preferencji zaznaczając Wektor.
Zapraszamy do dalszego rozbudowywania WikiFNiN!

Stefan Jamnik

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
(Przekierowano z Dr Stefan Jamnik)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Doktor Stefan Jamnik - lekarz w Gimnazjum im. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie. Wszystkim, niezależnie od dolegliwości, przepisuje aspirynę i witaminę C - stosuje zasadę "po pierwsze: nie szkodzić". Jest tym typem lekarza, który więcej uwagi poświęca karcie pacjenta niż samemu pacjentowi. Należy do ludzi, którzy nie biorą się za nic poważniejszego niż zaparzenie kawy, jeśli nie jest to absolutnie koniecznie. W trzeciej części dowiadujemy się, że wieczorami dorabia jako psychiatra. W tej samej części ogłasza strajk ze względu na skradzione z jego gabinetu trzysta złotych, a gdy Nika przyszła do niego z problemami ze snem, stwierdził u niej schizofrenię, wystawił zwolnienie na Erykę Surowiec i zapisał jej aspirynę i witaminę C.

Wygląd[edytuj]

Doktor Jamnik jest łysiejącym, otyłym pięćdziesięciolatkiem. Jego czoło kończy się na środku głowy, dalej są starannie ulizane, rzadkie, szpakowate włosy. Nosi okulary w czarnych oprawkach.

5.00
GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka (1 głos)


Nie masz uprawnień do komentowania. Może powinieneś(aś) się zalogować lub zarejestrować? To zajmie tylko chwilę!