Strona główna

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Mamy już 646 artykułów. Pomóż zwiększyć tę liczbę Dołącz się!

O co chodzi?

WikiFNiN to otwarty projekt, mający na celu zgromadzenie jak największej ilości informacji o serii "Felix, Net i Nika". Każdy może pomóc - Ty też! Nie pytaj, czy możesz, tylko zacznij pomagać!

Wspólnie staramy się stworzyć obszerną i rzetelną bazę wiedzy o serii Felix, Net i Nika. Idea jest prosta: wpisujesz imię swojego ulubionego bohatera i już po chwili wiesz o nim wszystko - nie musisz ponownie czytać wszystkich tomów serii, by przypomnieć sobie, w której części występował Kręt, jak wyglądała myszomrówka albo kim był Marian Świecki.

Aby edytować WikiFNiN, musisz założyć konto. Jednak to zajmie tylko chwilkę - wystarczy potwierdzić e-mail i już możesz rozwijać wiki.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, bądź nie znasz mechanizmu wiki, nic straconego! Manfred, twój ulubiony wikiprzewodnik, przygotował strony pomocy właśnie dla Ciebie, a na jego porady natkniesz się w wielu miejscach w WikiFNiN.

Co nowego w WikiFNiN?

Na stronie Co nowego? znajdziesz historię aktualności oraz linki do podglądania aktywności na WikiFNiN. Prowadzimy też ranking najaktywniejszych użytkowników, a każda edycja przybliża do zwycięstwa w miesiącu!

Polecany artykuł

Plan4.jpg Relacja z planu filmowego podczas kręcenia filmu Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa w 2010 roku. Mieliśmy jechać na początku lipca pod Warszawę, potem ekipa przeniosła się nad morze. Byłaby to świetna okazja zobaczyć filmowe Milo, lecz ze względu na to, że latarnia była oblegana przez turystów na zmianę z ekipą filmową (niestety, władze latarni nie zgodziły się jej zamknąć na czas kręcenia zdjęć), my przeszkadzalibyśmy jeszcze bardziej. W końcu udało ustalić się dogodny termin i 14 sierpnia dostaliśmy się na plan. Czytaj dalej...


link= W WikiFNiN znajdziesz więcej polecanych artykułów,
dołącz do nas, aby rozwijać istniejące i proponować warte polecenia!

KSJZ okladka.jpg Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy - piętnasta część Felix, Net i Nika, napisana przez Rafała Kosika. Premiera książki odbyła się 28 listopada 2018 roku.

Felix, Net i Nika wracają do... liceum! Kłopoty z reorganizacją szkoły to nie jedyne, z którymi muszą się zmierzyć. Wszyscy będą musieli sobie poradzić z czymś, co wygląda na koniec świata, jaki znamy. Nie ma prądu, internetu, zaczyna brakować wody, jedzenia i wszystkiego, co daje nam technika i cywilizacja, do czego jesteśmy przyzwyczajeni i uważamy za naturalny element naszego życia. Mnóstwo przygód, humoru i... nauki. Tom można czytać niezależnie od innych książek serii. Więcej informacji...

link= W WikiFNiN zbieramy też powiązane z nią artykuły
pomóż nam rozbudować bazę wiedzy
WikiFNiN to otwart projekt fanów serii Felix, Net i Nika będący częścią Oficjalnego FanClubu FNiN. Więcej o wikiFNiN dowiesz się z artykułów O wikiFNiN oraz Historia wikiFNiN.
Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu i licencji znajdziesz na stronie Informacje prawne i licencja.