Strona główna

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Mamy już 867 artykułów. Pomóż zwiększyć tę liczbę Dołącz się!

O co chodzi?

WikiFNiN to otwarty projekt, mający na celu zgromadzenie jak największej ilości informacji o serii "Felix, Net i Nika". Każdy może pomóc - Ty też! Nie pytaj, czy możesz, tylko zacznij pomagać!

Wspólnie staramy się stworzyć obszerną i rzetelną bazę wiedzy o serii Felix, Net i Nika. Idea jest prosta: wpisujesz imię swojego ulubionego bohatera i już po chwili wiesz o nim wszystko - nie musisz ponownie czytać wszystkich tomów serii, by przypomnieć sobie, w której części występował Kręt, jak wyglądała myszomrówka albo kim był Marian Świecki.

Aby edytować WikiFNiN, musisz założyć konto. Jednak to zajmie tylko chwilkę - wystarczy potwierdzić e-mail i już możesz rozwijać wiki.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, bądź nie znasz mechanizmu wiki, nic straconego! Manfred, twój ulubiony wikiprzewodnik, przygotował strony pomocy właśnie dla Ciebie, a na jego porady natkniesz się w wielu miejscach w WikiFNiN.

Co nowego w WikiFNiN?

Na stronie Co nowego? znajdziesz historię aktualności oraz linki do podglądania aktywności na WikiFNiN. Prowadzimy też ranking najaktywniejszych użytkowników, a każda edycja przybliża do zwycięstwa w miesiącu!

Polecany artykuł

FNiN rosiczka.jpg Rosiczka tygrysia (łac. Drosera superiora) - jeden z eksperymentów prof. Butlera. Rosiczka posiada cechy zarówno rośliny, jak i człowieka. W pierwszej części była małą roślinką trzymaną pod kloszem i żywiącą się muchami. Meganawóz profesora Butlera sprawił, że rozmiarami zaczęła dorównywać człowiekowi. Czytaj dalej...


link= W WikiFNiN znajdziesz więcej polecanych artykułów,
dołącz do nas, aby rozwijać istniejące i proponować warte polecenia!

Okladka ZeroSzans.jpg Felix, Net i Nika oraz Zero Szans - szesnasta książka Rafała Kosika z serii "Felix, Net i Nika", podzielona na dwie części. Premiera pierwszej części odbyła się 23 listopada 2022 roku, a drugiej prawdopodobnie w pierwszym kwartale roku 2023.

Felix, Net i Nika wyruszają na szaloną wyprawę na drugi koniec świata. Czy ich mission imposible ma jakiekolwiek szanse powodzenia? Czy zaginiony samolot z Laurą oraz tajemniczym ładunkiem uległ katastrofie? Gdzie zaprowadzi przyjaciół ich niezwykłe śledztwo? Jesteście gotowi na Bangkok, Sajgon, street food, wredne małpy, śmierdzące duriany, tuk-tuki, opuszczone wieżowce, yakuzę oraz gang mnichów, eleganckie hotele oraz kwatery z latającymi karaluchami, bazary, krokodyle w kanałach Menamu i ruiny zagubionych w dżungli świątyń, oplecione korzeniami drzew i pajęczynami pająków, których nigdy nie chcielibyście zobaczyć? Więcej informacji...

link= W WikiFNiN zbieramy też powiązane z nią artykuły
pomóż nam rozbudować bazę wiedzy
WikiFNiN to otwarty projekt fanów serii Felix, Net i Nika będący częścią Oficjalnego FanClubu FNiN. Więcej o wikiFNiN dowiesz się z artykułów O wikiFNiN oraz Historia wikiFNiN.
Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu i licencji znajdziesz na stronie Informacje prawne i licencja.