Dyskusja użytkowniczki:Kremówka

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Odp.: Szablon "brak informacji"[edytuj kod]

Osobiście uważam, że już teraz dużo artykułów ginie w morzu szablonów, a dorzucanie kolejnego, który w dodatku pasowałby głównie do małych artykułów, może pogorszyć sprawę. Proponuję za to przez jakiś czas testować inny sposób - usuwać rzeczy, o których wiadomo, że nie ma w książkach, z sz:wym.uz i informacje o tym, czego nie ma w FNiN umieszczać na stronach dyskusji odpowiednich artykułów. Jeśli nie da to wymiernych skutków (m.in. usunięcie zbędnych wy.uz. i nie tworzenie ich na nowo) - powrócić do koncepcji szablonu. Co ty na to? ;) --kam193 19:43, 17 wrz 2010 (UTC)

Odp.: Zabezpieczenie przed spamerami[edytuj kod]

Powiem szczerze, że nie wiem, czy dałoby się wprowadzić jakiś kod (czy coś w tym stylu). Ale takie coś przy rejestracji i edycji bez zalogowania byłoby dobrym pomysłem. Spróbuję poszukać czy taki dodatek do mediawiki gdzieś nie istnieje, gdy znajdę wolną chwilę, ale problemem jest właśnie czas, którego ostatnio zbyt wiele nie mam (m.in. przez to nie usuwam wandalizmów na bieżąco, jak to zazwyczaj robiłem, lecz po trochu). Ale z drugiej strony zauważyłem, że wraz z uaktywnieniem się spamerów, pojawili się też "normalni" użytkownicy ;) --kam193 20:28, 16 sty 2012 (UTC)

Odp.: Zgodność czasu[edytuj kod]

Cześć! Jasne, to jest świetny pomysł, bo faktycznie mamy tu duży misz-masz z czasami (i nie tylko). Jeśli możesz, opisz to szczegółowiej na Pomoc:Zalecenia dla edytorów, a ja zaraz umieszczę jeszcze krótką wyróżnioną informację w powiadomieniu pod polem edycji. Jeśli masz jeszcze jakieś pomysły/uwagi - pisz, nie obiecuję, że zadziałam szybko (wiki bardzo cierpi na moim chronicznym braku czasu :(), ale będę starał się pomóc. :) --kam193 WikiAdmin 19:19, 27 lip 2014 (CEST)