UWAGA! Zmień skórkę na Wektor!
Znane są problemy występujące przy używaniu skórek innych niż Wektor.
Aby zapewnić komfortową pracę z WikiFNiN, zalecana jest zmiana skórki na Wektor - możesz tego dokonać na stronie swoich preferencji zaznaczając Wektor.
Zapraszamy do dalszego rozbudowywania WikiFNiN!

Aurelia Ziemek

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Aurelia Ziemek - koleżanka z klasy Felixa, Neta i Niki. Rywalizuje z Niką o Neta naumyślnie go podrywając na oczach Niki wytykając jej jej sytuację finansową oraz komentując ubiór, choć oficjalnie chodzi z Lucjanem. Z tą różnicą, że Nika jest w nim zakochana, a Aurelia po prostu chce chodzić z najkonkretniejsza chłopakiem w klasie. Myśli, że jest najładniejsza w klasie. Stanowi przykład dla Klaudii. Uważa, że ma talent muzyczny i chce zostać gwiazdą pop. Pragnie być w centrum uwagi.

Jej rodzice są bogaci i bardzo się z tym obnoszą. Przy byle okazji, niby niechcący, wspominają ceny mebli w swoim staropolskim dworku. Tata Aurelii jest słynnym fotografem. Aurelii bardzo podoba się Net, podczas trwania całej serii usiłuje być jego dziewczyną, co niesamowicie denerwuje Nikę. W Orbitalnym Spisku zapisała się do szkolnego ruchu oporu przeciw Certyfikatowi Jakości tylko dlatego, że był w nim Net.

Chciała za wszelką cenę zostać królową balu halloweenowego w czwartym tomie. Pokłóciła się wtedy ze swoją przyjaciółką Klaudią. Doszło nawet do szarpania za włosy i przepychania.

W musicalu, który musiała wystawić jej klasa, aby wygrać zadanie konkursowe, chciała zagrać główną rolę Halszki. Pani Szafran jednak przydzieliła do tej roli Nikę, przez co Aurelia musiała zagrać matkę dzieci - jej rola nie przewidywała wygłaszania żadnych kwestii.

W Orbitalnym Spisku pojawiła się na imprezie sylwestrowej u Gilberta, ponieważ dwie poprzednie zostały odwołane.

Wygląd[edytuj]

To "klasowa piękność". Jest szczupła, dość wysoka i ma kruczoczarne długie włosy, skręcone w drobne loczki. Do tego jej zęby są nieprawdopodobnie białe. Ubiera się modnie, czasami wyzywająco. Często zakłada wysokie szpilki, przez co dyrektor zwraca jej uwagę. Lubi dbać o swój wygląd i tego samego wymaga od innych. Często komentuje ubiór Niki i Zosi.

Podczas balu przebierańców w Halloween przebrała się za królową. Była ubrana w długą białą suknię, błyskającą dżetami. Suknia ta została potem zniszczona przez Olenę - najpierw niby niechcący nadepnęła na nią, przez co strój był rozpruty powyżej kolan, później zachlapała granatowymi plamami, wyglądającymi jak atrament z pióra wiecznego. Aurelii pomógł Felix, który skrócił jej sukienkę. Niestety, kiedy została jeszcze wysmarowana kanapką, nie udało się jej uratować.


Źródła[edytuj]

3.00
GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka (2 głosy)


avatar

Alka13Zafascynowany FNiN&WikiFNiN

2010 dni temu
Ocena: 1

Kochana Aurelia :)

Nawet stwozylam dla niej alternatywna przyszlosc z net takie moje opowiadanko ....
avatar

AerekkZainspirowany WikiFNiN

1993 dni temu
Ocena: 1
Weź je gdzieś opublikuj. Chętnie poczytam ;)
avatar

Alka13Zafascynowany FNiN&WikiFNiN

1989 dni temu
Ocena: 1
OK spróbuje ale jest króciutkie ;)
avatar

Oli200856Coś już wie o WikiFNiN

739 dni temu
Ocena: 0
`nie lubie Aurelii ale chetnie poczytam

Nie masz uprawnień do komentowania. Może powinieneś(aś) się zalogować lub zarejestrować? To zajmie tylko chwilę!