0.00
(0 głosów)
Ten artykuł wymaga uzupełnienia

Hotel

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Felix, Net i Nika odwiedzili ten hotel w książce pod tytułem Felix, Net i Nika oraz Zero Szans. Według nich, hotel mocno kontrastował z otoczeniem.

Wygląd[edytuj | edytuj kod]

  • Z zewnątrz hotel wydawał się bardzo wysoki. Miał elewację złożoną ze szkła i kamienia, oraz wielkie donice z egzotycznymi roślinami przed wejściem.
  • Wnętrze nie było przesadnio luksusowe, jednak było bardzo przytulne i stylowe. Z pięknych kinkietów spływało po ścianach dyskretne światło.

Granica między wnętrzem, a zewnętrzem zacierała się.

Pokój, gdzie mieszkali Felix, Net i Nika[edytuj | edytuj kod]

Pokój przyjaciół znajdował się na 28 piętrze. Gdy do niego weszli, zorientowali się że to bardziej apartamentowiec, niż pokój. Gdy weszli zobaczyli też, że składa się on, z ogromnego salonu, bardzo dużej łazienki i trzech, oddzielnych sypialń. Zamiast okna, były tu szyby sięgające od podłogi, aż do sufitu. Z apartamentowca rozciągał się widok na rozświetlone wieżowce centrum.

Basen[edytuj | edytuj kod]

Basen znajdował się na ostatnim piętrze hotelu, i był czynny do drugiej w nocy. Woda w nim była o idealnej temperaturze. Net uznał, że, takie miejsca istnieją tylko na filmach o bogatych ludziach. Ciepły wiatr niósł tu szum miasta. Z baru sączyła się tu spokojna muzyka. Lampki pod wodą delikatnie rozświetlały seledynowe kafelki. Gdy Felix i Net już poszli do pokoju, na basenie Nika poznała Giuseppa.

Komentarze (0)

Komentarze (0) [Pomoc]
Loading comments...