Dyskusja:Milo

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Pierwsza wypowiedź Kremówka 16:32, 23 lip 2010 (UTC) Nie jestem pewna, w jakim czasie opisać to miejsce. Zauważyłam, że w większości artykułów zrobione jest to w czasie teraźniejszym, tutaj jednak opis bazy jest w cz. przeszłym. Tak samo z bohaterami - mają być "teraźniejsi" czy może "przeszli"?

Generalnie zauważyłem, że wielu bohaterów jest opisywanych w cz. przeszłym. Osobiście uważam, że ten czas powinien być używany tylko i wyłącznie do osób i rzeczy, które już nie wrócą na pewno - np. babcia Lusia. Właściwie w tym przypadku pasuje zarówno cz. przeszły jak i teraźniejszy - ten drugi dlatego, że to jest encyklopedia. Ważne jednak, zeby zachować ten sam czas w całym artykule. --kam193 16:47, 23 lip 2010 (UTC)
Myślę tak samo jak Ty. W takim razie pozmieniam czas w reszcie artykułu. Kremówka 17:02, 23 lip 2010 (UTC)

Źródło i struktura[edytuj kod]

Sekcje są bardzo długie - może warto niektóre podzielić lub zrobić z nich osobne artykuły? Zastanawiam się też, czy część z tych informacji nie jest skopiowana z książki - ale to trzeba byłoby sprawdzić. Polecam komuś z ebookiem pod ręką. --kam193 WikiAdmin 18:39, 21 lut 2021 (CET)