4.00
(4 głosy)

Kawiarnia Radioaktywna

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Kawiarnia Radioaktywna - jedna z restauracji w Instytucie Badań Nadzwyczajnych. Pracownicy często wpadają tam na kawę. Największy tłok jest po południu, kiedy niektórzy przychodzą odreagować stres po pracy, a inni, ci którzy mieszkają na stałe w instytucie, jedzą obiad. Klientów obsługuje tam Robokelner, który często się myli i podaje wiele potraw za darmo lub po przecenie. Naukowcy z doświadczenia biorą zwykle tylko kawę lub herbatę bez dodatków, ponieważ przy jednoskładnikowych zamówieniach zdarza się najmniej pomyłek. W ósnej części Konpopoz przyklejał tam gumy do żucia pod jednym ze stolików, dopóki nie zorientował się, że naukowcy go obserwują. Później Ilona Bogucka próbowała przeprowadzić wywiad o buncie maszyn, ale pracownicy nie zgodzili się.

Opis[edytuj | edytuj kod]

Kawiarnia Radioaktywna znajduje się na poziomie konferencyjnym. Jest tam dużo stolików, które naukowcy często zsuwają ze sobą. Część z nich stoi na korytarzu. Pod ścianami, w ramach dekoracji, stoją rośliny w doniczkach.

Rozbieżności informacji[edytuj | edytuj kod]

W czwartej części, Felix, Net i Nika trafili do restauracji, gdzie nie ma baru, a stoją w nim tylko automaty, a Robokelner czasem doradza klientom oraz pomaga w ich obsłudze. Stoją tam beczułkowaty zupowar, sześcioręki kanapkorób, smukły sokowirek, chromowana napojanka i kilka innych. Jest tam także ekran, który wygląda jak okno. Jest on połączony systemem soczewek z prawdziwym oknem na górze, które skupiają światło i systemem światłowodów przesyłają je pod ziemię.

W późniejszych częściach kawiarnia jest umieszczona na parterze i ma normalne okna oraz w środku znajduje się barek, gdzie Robokelner przyrządza dania.

Komentarze (2)

Komentarze (2) [Pomoc]


avatar

EmkaZyrafa013Zainspirowany WikiFNiN

12 miesiące temu
Wynik 0
Najlepsze potrawy w promocji hahahah
avatar

ArcadiusZainspirowany WikiFNiN

8 miesiące temu
Wynik 1
Gratis to uczciwa cena!

Nie możesz publikować komentarzy.