5.00
(1 głos)

Robert Małpisiak

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
(Przekierowano z Pan Robert)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
OOUIjs-articleDisambiguation-ltr.png
Kilka artykułów ma podobną nazwę. Zobacz stronę ujednoznacznienia Robert (ujednoznacznienie), aby znaleźć inne.

Robert Małpisiak - właściciel sklepiku szkolnego, mieszczącego się w Gimnazjum nr 13. im. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie. Nie przepada za Felixem, Netem i Niką, ponieważ nie chcieli pomóc mu w rozsławieniu jego sklepu.

W Pałacu Snów próbował przekupić Felixa ( za 200 zł ), aby ten po wygranej w wyborach szkolnych usunął automaty, które robiły konkurencję sklepikowi. Felix oddał łapówkę ale on nie chciał jej przyjąć więc Postawił każdemu w sklepie Oranżenadę przez co wzrosło mu poparcie w Wyborach do samorządu.

W ósmej części bohaterowie do napisów Zdrowo, Tanio, Smacznie na witrynie sklepu dokleili trzy razy "NIE" i powstało: Niezdrowo, Nietanio i Niesmacznie, co właściwie nie mijało się z prawdą. Jednak jako że przyjaciele mieli z tego powodu sprawę w sądzie uczniowskim, zmienili napisy na "Tak zdrowo", Tak Tanio" i "Tak Smacznie". Mimo tego nie uniknęli wyroku skazującego.

W piętnastej części sklepik miał być zamknięty, jednak później zmieniono decyzję. Pan Robert nieskutecznie chciał zachęcić uczniów do kupowania świeżych produktów. często przychodził po porady do Romualda Wąsa, a dawał mu pomysły, ponieważ samodzielnie nie potrafił on nic wymyśleć.

Komentarze (1)

Komentarze (1) [Pomoc]
Loading comments...