4.80
(5 głosów)
WikiFNiN poleca ten artykuł

Bezkształt

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Bezkształt z Felixem, Netem i Niką
Bezkształt z Felixem, Netem i Niką
Wunrung z Bezkształtem
Wunrung z Bezkształtem

Bezkształt - anomalia, będąca skutkiem ubocznym działania pierścieni Wunrung. Wewnątrz niego panuje czwarty wymiar - można widzieć zarówno swój przód, jak i plecy jednocześnie.

Ukazywał się jako błękitna zjawa i pojawiał się w miejscach, w których przebywali Felix, Net i Nika, aż do momentu wyłączenia pierścieni.

Przyjaciele natrafili wewnątrz niego na niemieckich żołnierzy, którzy utknęli w tym "świecie". Jeden z SS-manów, Schultz, wściekły pojawieniem się polskich dzieci, dał im piętnaście minut na rozwiązanie zagadki pierścienia i znalezienie wyjścia. Gdy znaleźli Kryształowe Serce, Niemcy zabierali im to urządzenie. Ich naukowiec, Weber, zamontował je obok tarcz. Kiedy nie dało to żadnego skutku, Schultz zabił Webera. Felix skojarzył sobie, że klucz, który zabrał z Ministerstwa Pogody, jest kluczem do uruchomienia Kryształowego Serca. Gdy żołnierze ich nie pilnowali, przekręcił klucz koło tarcz. Anomalia powoli przestała istnieć. Nad ranem przyjechało wojsko, które wezwał Manfred. Żołnierze niemieccy zostali wypuszczeni do domów; Schultza zabierali agenci w czerni.

Więcej w WikiFNiN[edytuj | edytuj kod]

Zobacz więcej[edytuj | edytuj kod]

Obrazki z Bezkształtem[edytuj | edytuj kod]

Obrazki pochodzą z Oficjalnego FanClubu

Komentarze (5)

Komentarze (5) [Pomoc]
Loading comments...