UserWiki:SpaceNinjaYT/brudnopis

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Szablon:LRMI

Mamy już 633 artykuły. Pomóż zwiększyć tę liczbę Dołącz się!

O co chodzi?

WikiFNiN to otwarty, wspierany przez Oficjalny FanClub FNiN projekt, mający na celu zgromadzenie jak największej ilości informacji o serii "Felix, Net i Nika". Każdy może pomóc - Ty też! Nie pytaj, czy możesz, tylko zacznij pomagać!

Wspólnie staramy się stworzyć obszerną i rzetelną bazę wiedzy o serii Felix, Net i Nika. Idea jest prosta: wpisujesz imię swojego ulubionego bohatera i już po chwili wiesz o nim wszystko - nie musisz ponownie czytać wszystkich tomów serii, by przypomnieć sobie, w której części występował Kręt, jak wyglądała myszomrówka albo kim był Marian Świecki.

Aby edytować WikiFNiN, musisz założyć konto. Jednak to zajmie tylko chwilkę - wystarczy potwierdzić e-mail i już możesz rozwijać wiki!

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, bądź nie znasz mechanizmu Wiki, nic straconego! Manfred, twój ulubiony Wikiprzewodnik, przygotował strony pomocy właśnie dla Ciebie!

Zobacz cytaty z
[[{{{2}}}|{{{1}}}]]
OOUIjs-quotes-ltr blue.png
Zobacz cytaty z [[{{{1}}}|{{{1}}}]]WikiFNiN to otwart projekt fanów serii Felix, Net i Nika będący częścią Oficjalnego FanClubu FNiN. Więcej o wikiFNiN dowiesz się z artykułów O wikiFNiN oraz Historia wikiFNiN.
Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu i licencji znajdziesz na stronie Informacje prawne i licencja.