5.00
(1 głos)

Niusy czy Niuanse

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Niusy czy Niuanse – informacyjny program telewizyjny, najczęściej znacznie wyolbrzymiający sytuację, czy podający tak zniekształcone, że aż nieprawdziwe informacje.

Pracownicy[edytuj | edytuj kod]

Programy[edytuj | edytuj kod]

W czwartej części program zamiast poinformować o zauważeniu Bazyliszka w Warszawskich podziemiach stwierdził, że potwór terroryzuje miasto oraz manipulował faktami o pracy Instytutu Badań Nadzwyczajnych.

W piątej i szóstej części reporterzy za wszelką cenę próbowali pokazać panikę w mieście z powodu spadającej rakiety, jednak spotykali tylko ludzi nie przejmujących się sprawą. Kiedy eksperci stwierdzili, że najlepiej jest zostać w domu, „Niusy czy Niuanse” wykorzystały to, aby zachęcić innych do siedzenia przed telewizorem i oglądania programu. Jak wszystkie inne stacje, nadawali przemówienia Andżeliki Osmozy i jako pierwsi pozbyli się problemów technicznych, kiedy Felix, Net i Nika odkryli, że wywołują je mikroboty i oczyścili z nich antenę.

W ósmej części nagrali program o buncie maszyn i puścili go w telewizji, dlatego roboty były przygotowane na atak.

W dwunastej części Ilona Bogucka w porozumieniu z mamą Zosi przygotowała materiał o porwaniu, który miał oczernić ojca dziewczyny. W tej części „Niusy czy Niuanse” wykorzystywały drony do nagrywania różnych miejsc z powietrza lub potajemnie z dystansu.

Komentarze (0)

Komentarze (0) [Pomoc]


Nie możesz publikować komentarzy.