0.00
(0 głosów)

Rada Nadzorcza

Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rada Nadzorcza - organizacja, która dba o dobre losy Liceum nr 13 im. prof. Stefana Kuszmińskiego. Spotkania rady odbywają się co pół roku (są też możliwe spotkania nadzwyczajne). Siedziba oficjalnie znajduje się przy ulicy Nasturcji w Warszawie . Jest to jednak adres korespondencyjny, a rada kontaktuje się listownie.

Skład Rady[edytuj | edytuj kod]

W skład Rady Nadzorczej wchodzą :

Główni bohaterowie odkryli, że inicjały osób z rady formują się w słowo MORTEN. Nika twierdzi, że są to postacie fikcyjne, a wszystkim kieruje program komputerowy.

Zadania Rady[edytuj | edytuj kod]

Rada decyduje o losach Liceum. Chodzi np. : o wystawienie średniej ocen uczniów , wybór dyrektora, jego zastępcy. W 15 tomie serii decydują o powołaniu Romualda Wąsa na stanowisko zastępcy dyrektora.

List od Rady Nadzorczej[edytuj | edytuj kod]

Kiedy Net pomagał dyrektorowi Wąsowi w instalowaniu E-dziennika znalazł list od Rady. Bohaterowie chcieli pójść pod wskazany adres i spotkać się z nią. Na miejscu zobaczyli opuszczoną kamienicę, więc otworzyli list, a z treści odkryli, że Juliusz Stokrotka miał pozostać dalej dyrektorem ale Romuald Wąs wykorzystał sytuację i oszukał dotychczasowego dyrektora twierdząc, że ma on zostać jego następcą. Z listu wynika również , że Wąs nie miał prawa m.in. zmieniać składu klas, średniej ocen oraz prowadzać e-dziennika.

List został im zabrany przez Bola i Ciurasa - lokalnych chuliganów, którzy myśleli, że jest w nim coś cennego. Kilka dni później przyjaciele otrzymali go ponownie w Silver Tower od Agenta Mamrota.

Treść listu od Rady Nadzorczej[edytuj | edytuj kod]

Do dyrektora magistra inżyniera Juliusza Stokrotki

W związku ze zmianami prawnymi konieczne jest przekształcenie Gimnazjum Numer Trzynaście im. prof. Stefana Kuszmińskiego w liceum o tym samym numerze i tego samego imienia. Rada podjęła decyzję o przeprowadzeniu procesu przekształceniowego wspólnie z Gimnazjum Numer Siedem im. prof. Genowefy Puszczykowskiej. Oznacza to, że uczniowie klas trzecich ze szkoły numer siedem zostaną przeniesieni do naszej szkoły. Klasy pozostaną w całości w dawnych swych składach osobowych

Bez zmian pozostaje wysokość czesnego, termin świąt oraz ferii, zasady stosowania kar i nagród oraz płatności i przyznawania stypendiów.

Przekształcenie gimnazjum w liceum to złożony proces, który będzie trwał przez cały pierwszy semestr. Dlatego Rada postanowiła utworzyć na ten czas specjalny etat zastępcy dyrektora do spraw przekształceń. Po rozpatrzeniu wielu kandydatur, Rada zdecydowała zatrudnić na to stanowisko Romualda Wąsa, specjalistę do spraw restrukturyzacji.

Rada Nadzorcza Liceum Numer Trzynaście im. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie w składzie: Maria Ostrowska, Robert Turowicz i Edmund Notecki

Komentarze (0)

Komentarze (0) [Pomoc]


Nie możesz publikować komentarzy.